שירה בציבור

קצת על שירה בציבור

מנהג השירה בציבור החל בישראל עוד בראשית המאה העשרים והפך להיות אחד מסממני החברה הישראלית והווי הלאומי. זה התחיל בתור התכנסות לאחר סיום העבודה החקלאית אך לאט לאט התפשט לכל הרבים של החברה הישראלית. בשלב מסוים היה נראה כאילו השירה בציבור היא טרנד שחלף לו, אך בשנים האחרונות השירה בציבור חזרה להיות פופולרית ואף מגיעה לקהלים צעירים. שירה בציבור היא חוויה מגבשת ומחברת בין אנשים המתכנסים לשיר יחדיו.

שירה בציבורבילוי מעולה

שירה בציבור היא בילוי מעולה ואף ניתן לשלב אותו באירועים שונים, אירועים בעבודה או אירועים פרטיים. השירה מלהיבה את הקהל ובתוספת של ליווי מוזיקלי כולם נהנים. לא צריך הרבה בשביל ליהנות משירה בציבור, מערכת הגברה ואולי גם שירונים שיזכירו לכולם את המילים של השירים המוכרים ואתם מוכנים.

שירה בציבור יכולה להתאים למגוון רב של אירועים ולאנשים בכל הגילאים. למשל ניתן לערוך אירוע שירה בציבור לימי הולדת אותם חוגגים בחיק המשפחה והחברים. מי שיש לו מקום בבית יכול לערוך את האירוע בביתו ואם לא אז ניתן לעשות זאת במסעדה או אולם אירועים קטן בו כולם יתכנסו לשיר יחדיו.

ולא רק ימי הולדת, למעשה שירה בציבור מתאימה למגוון רב של אירועים: חברות ועסקים יכולים לערוך ערב שירה בציבור במסגרת יום כיף ואירועי גיבוש לעובדים; קיבוצים העורכים אירועים שונים המשמרים את הווי הקיבוץ, שירה בציבור במסגרת אירועי בר מצווה בכותל או כל אירוע אחר.

שירה בציבור לחברה צעירים

אל תחשבו ששירה בציבור היא אירוע לבני חמישים פלוס, זהו באמת אירוע סוחף ומרגש המתאים לכל הגילאים, במיוחד הצעירים שאינם מורגלים לאירועים מסוג זה, דווקא הם מגלים את ההתלהבות הכי גדולה. שירה בציבור מזוהה עם שירי ארץ ישראל הישנים אך בהחלט ניתן לערוך אירועים עם שירים קצת יותר עדכניים מהקלסיקות של המוזיקה הישראלית ועם שירים של אמנים כמו: אריק אינשטיין, שלמה ארצי, תיסלם, עידן רייכל ועוד רבים אחרים.

אם אתם מחפשים רעיון לאירוע ורוצים לתת לו ערך מוסף ולא סתם מפגש חברי רגיל, שירה בציבור יכולה להיות הפתרון המתאים עבורכם. כל מה שצריך זה מישהו שמתפעל את האירוע ומלהיב את הקהל בשירה וליווי מוזיקלי.

Comments

comments